הרפתקאות, חברה, ייזמות, אינטרנט, פוליטיקה, הורות ובקיצור החיים שלי - בלוג אישי

תמונת כותרת

לתמונת הכותרת של Header של אתר או של בלוג יש משמעות רבה. ולכן העלית את האתר ללא כותרת שכזו. רציתי להעלות את הבלוג במהירות ולזרום עם השינויים. עכשיו הכנתי תמונה שכזו ובעודי מתבונן בה אני אומר לעצמי, מה המשמעות כאן? האם אנשים יבינו מה שרציתי לומר או שכל אחד ייקח את זה למקום אחר. אפילו פוליטית אני יכול להיות מובן בצורה שגויה.


עידכון 13/01/2013: תמונת הכותרת עליה התייחסתי בפוסט זה היא:

header1.jpg

ובכן כל אחד יכול לעשות את הבדיקה הזו על האתר שלו (אם יש כזה) או על צורת ההסתכלות שלנו על העולם באופן כללי.

האם זה שהאיור של מפת ישראל גדול כמו קוטרו של העולם כולו זה אומר שאני מחשיב את ישראל ככל כך חשובה? האם זה שהגבולות על פי איור זה כוללות את יהודה ושומרון זה אומר שאני לא רוצה להיפרד מהם? האם לטקסט יש משמעות כה רבה או שזה פשוט מה שעלה לי בראש בשעה אחת וחצי בלילה?

ואני אומר אין מקרי, שהרי על זה מבוססים כל מבחני האישיות למינהם. אז כן, מן הסתם אם נולדתי בישראל, וחייתי את כל חיי בישראל אזיי ישראל היא מרכז העולם מבחינתי וגם לגודלה הפיזי אין משמעות משום שעבורי היא גדולה מאוד. לעומת זאת, הסיבה שהגבולות מכילים את יהודה ושומרון ואין אפילו קו מקווקו מפריד היא פשוט שזה האיור שמצאתי ואין לי מושג איך לעשות אחרת. אני דווקא כן רוצה להיפרד משטחים אלו ובהקדם. אז יש מקריות או לא? והטקסטים, זה בכלל מעניין, מן הסתם הילדות שלי וההורות מעסיקות אותי הרבה, אבל האם יותר מהעסק שלי שאליו אני משקיע את רוב שעותי? ואם אני משקיע כל כך הרבה בעסק-עבודה-פרנסה-כסף, איך זה שמשפחה חברה ופוליטיקה מופיעים קודם? רק בגלל שזה מסתדר יותר יפה מבחינת אורכן של השורות?

ומה המשמעות שזה בשחור לבן? ומה המשמעות שהטקסט בשחור לבן? ומה המשמעות של סדר הנושאים?

אני לא באמת יודע מה התשובות אבל מי שרוצה מוזמנת (או מוזמן) להביע דעתה. האם זה בכלל מעניין?

אהבתם? שתפו!