הרפתקאות, חברה, ייזמות, אינטרנט, פוליטיקה, הורות ובקיצור החיים שלי - בלוג אישי

השמאל מנצח (כי הוא חייב)

אלו הן לא בחירות מיותרות. אלו הן כנראה הבחירות החשובות ביותר למדינה מאז רצח רבין.

אלו הן בחירות שתוצאותיהן יגידו האם מדינת ישראל הולכת להיות מדינת לאום לאומנית קיצונית, מדינת אפרטהייד. מדינה מוקצה, מדינה שהיא בושה. מדינה שאזרחיה יהיו לא רצויים בעולם כולו. או שהן יכריעו (אנחנו האזרחים נכריע בקולנו) שמדינת ישראל חוזרת למסלול, חוזרת לחיק המדינות הדמוקרטיות, מדינות המערב הליברלי. מדינות שלאזרחיהן (כל אזרחיהן) טוב לחיות בהן.

סקר מינה צמח היום נותן לשמאל מרכז 54 מנדטים.
לימין הוא נותן 49 מנדטים.
לחרדים (שהם ממש לא בהכרח ימין) הוא נותן 17 מנדטים.

עכשיו תארו לכם שכל המפלגות הערביות מתאחדות ומקבלות 11 מנדטים. כל המפלגות מרכז שמאל מתאחדות ומקבלות 43 מנדטים (אגב מבחינתי שירוצו כולם יחד…), והליכוד מקבל 22 ובנט 17. מי ירכיב את הממשלה לדעתכם?

ביבי נתניהו ראש ממשלת ישראל 9 שנים במצטבר הוא ראש הממשלה הכושל ביותר והגרוע ביותר בתולדות המדינה. חייבים להחליפו משום שהישארותו היא סיכון לסוף קיומה של מדינת ישראל.

הליכוד, ישראל ביתנו והבית היהודי אחראים לציבור המוסת והמסיט ביותר מאז ומעולם. אחראים להתגזענותה של המדינה ולהפיכתנו למדינה נוראית.

כאשר אנשי ומנהיגי מפלגות השמאל השונות יבינו שעתידה של המדינה באמת תלוי בהחלטותיהם האישיות, בהסכמתם להסכים על איחוד ומנהיגות משותפת, כאשר זה יקרה, יש סיכוי טוב שהשמאל ינצח ויחזיר את השפיות למדינה.

במערכות הבחירות האחרונות, בצד הימני של המפה אחוזי ההצבעה גובהים מאוד, זהו ציבור שמודע להשלכות ההצבעה שלו. לעומת זאת בשמאל אנשים נוטים לא להצביע, לחשוב שזה יעבור מעל ראשם, לא להבין שאם הם לא יצביאו הם יאבדו את המדינה שלהם, אנחנו מאבד את המדינה שלנו. במידה ובמרכז ובמיוחד בשמאל יצביאו 90% ומעלה, יש סיכוי לניצחון. על כל אחד מאיתנו השמאלנים לעזור למתלבטים ומכבדים ללכת ולהצביע נכון. לשמאל.

יאיר לפיד מכיר עכשיו את ביבי יותר טוב? ציפי לבני מכירה אותו יותר טוב? כחלון כבר מכיר אותו מספיק טוב? ובוז'י מכיר את ביבי טוב? אז הגיע הזמן להתחייב, כל שעליכם להגיד בצורה ברורה תחת כל עץ רענן ולכל מקרופון: "לא נשב בממשלת ליכוד. לא נשב בממשלת אחדות. אנו מביאים אלטרנטיבה ברורה לשלטון או למצער לאופוזיציה חזקה ולוחמת". תצהירו זאת כולכם, אחד אחד.

רק בהירות ואומץ יביאו להחלפת השילטון.

השמאל מנצח

אהבתם? שתפו!